У Дніпрі відбувся перший молитовний сніданок прифронтових територій
Членкиня Ради суддів України, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Наталія Боженко взяла участь у молитовному сніданку у Дніпрі, який було організовано Дніпропетровською ОВА для представників 10 прифронтових регіонів, а це майже 400 людей, об'єднаних чіткою громадянською позицією, спільною роботою для Збройних Сил України, службою в ЗСУ, що є найвищою ознакою нашої непереможної сили, військових капеланів, а також волонтерів, правоохоронців, громадських діячів, спортсмені, представників релігійних конфесій, які попри різну приналежність до церков свято вірять в Україну та силу й незламну мудрість її громадянського суспільства.
"Це перший молитовний сніданок у Дніпрі, який зорганізований у такий складний для нашої країни час – час війни. Наше суспільство, люди доброї волі світу, які виступають проти російської агресії в Україні, зорганізувалися для нашої перемоги своїми матеріально-технічними й фінансовими ресурсами, своїм розумом і науково-технічними досягненнями, але ми знаємо, що спільна молитва і духовна єдність здатні засилити всі людські й державні чесноти, щоб прокласти шлях до справедливого миру, про який моляться усі люди, присутні в цьому залі", - прокоментувала пані Наталія свої відчуття після заходу.
Наталія Боженко також зазначила, що з 2024 року національний молитовний сніданок в Україні проходить під патронатом Президента України й об'єднує тих, хто спільно формує духовну силу України в часи найтяжчих випробувань.
Пресслужба РСУ