Давид Арахамія: Люди, які воювали, повинні мати переваги при влаштуванні на державні посади


Березень 18
21:00 2023

Сьогодні у лавах Сил оборони України є не лише професійні військові, а й висококваліфіковані фахівці в абсолютно різних сферах. Тож одним зі стимулів для тих, хто зараз захищає Батьківщину, має стати перевага в разі участі в конкурсі на державні посади.

Про це заявив народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Я планую зареєструвати законопроєкт, відповідно до якого ті люди, які воювали, мали б пріоритетне право обіймати державні посади. Аналогічна норма діє, наприклад, в Ізраїлі. Мені здається, що це буде стимулом для наших хлопців, які перебувають на фронті», - сказав парламентарій.

Він також додав, що зараз на посаду міністра освіти і науки пропонується Оксен Лісовий - військовослужбовець ЗСУ, який воює у складі 95 ОДШБр.

«Мені дуже приємно, що в Україні нарешті почалися призначення на вищі державні посади людей, які мають бойовий досвід. Сподіваюся, ця практика надалі буде тільки поширюватися», - зазначив політик.

Нагадаємо, що Оксен Лісовий - кандидат філософських наук, доцент, директор Національного центру «Мала академія наук України», лауреат Державної премії України в галузі освіти, Заслужений працівник освіти України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь