Ігор Клименко: Усі вжиті заходи направлені на те, щоб зупинити ворога й почати контрнаступ


Березень 13
21:16 2023

На цьому сьогодні, 13 березня, наголосив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з Міністром Ради міністрів Республіки Польща Міхалом Дворчиком.

У межах візиту польські колеги передали для підрозділів системи МВС індивідуальні аптечки, набори медичної допомоги та турнікети.

Насамперед Ігор Клименко подякував партнерам за надзвичайну підтримку та розвиток конструктивного співробітництва. Також очільник МВС відзначив вагомий внесок уряду Польщі в протистоянні України збройної агресії рф:

«Саме Польща надає нам ту моральну й матеріальну підтримку, яка дозволяє і дозволила нам у перші місяці війни вистояти. Через Польщу надходить 80 % гуманітарної та військової допомоги на територію нашої держави».

Основну увагу польських партнерів міністр внутрішніх справ України зосередив на формуванні 8 спеціальних бригад «Гвардія Наступу» для посилення оборони.

«Новосформовані підрозділи мають пройти відповідну підготовку, після чого братимуть участь у контрнаступі. Втім, виникає питання в забезпеченні бригад «Гвардії наступу» необхідним оснащенням та медичними потребами, що є найважливішим компонентом формування та вишколу наших захисників, оскільки врятовані життя наших бійців — найбільша цінність для нас», — підкреслив Ігор Клименко.

Він наголосив, що на сьогодні всі заходи, які вживає міністерство, направлені на те, щоб зупинити ворога й почати контрнаступ.

Окремими темами обговорення стали робота на деокупованих територіях, гуманітарне розмінування, документування воєнних злочинів, скоєних армією рф на території України та охорона державного кордону.

Зі свого боку Міністр Ради міністрів Республіки Польща Міхал Дворчик повідомив про готовність долучитися до забезпечення бригад «Гвардії наступу» медичними потребами.

«Польща підтримує Україну й буде продовжувати стільки, скільки на це буде потрібно часу та ресурсів», — запевнив Міхал Дворчик.

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь