Представниця МВС України взяла участь в роботі Комісії ООН зі становища жінок


Березень 26
12:26 2023

Щорічно в березні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку відбувається один із важливих заходів у сфері захисту та просування прав жінок – засідання Комісії зі становища жінок (КСЖ). 

Цьогоріч участь у складі делегації Уряду України до 67-ї сесії Комісії взяла  заступниця начальника Управління моніторингу дотримання прав людини – керівниця відділу з питань дотримання ґендерної рівності МВС України Ольга Перунова, фактично представляючи в урядовій делегації жінок всього сектора безпеки та оборони України.

Темою сесії стало «Сприяння інклюзивним інноваціям і технологічним змінам для розширення можливостей жінок і дівчат і створення безпечніших цифрових просторів». На сьогодні це наймасштабніша Комісія ООН зі становища жінок за всю історію – подія зібрала близько 8000 учасників з різних країн світу та передбачає проведення 180 офіційних і 700 паралельних заходів.

В ході роботи Комісії представниця МВС України долучилася до низки заходів щодо:

- пріоритетного значення для України курсу на європейську інтеграцію та впровадження ґендерної рівності;- підвищення обізнаності про нові глобальні стандарти системи соціального захисту;- забезпечення ґендерної рівності та умов для використання потенціалу ООН у контексті розширення прав та можливостей жінок у суспільному житті; та- ліквідації насильства щодо жінок в українському суспільстві.  

Ольга Перунова взяла участь в офіційних зустрічах з керівницею Офісу Держсекретаря США з глобальних питань жінок Катріною Фотоват та Уповноваженою з прав людини Чехії Кларою Лауренчиковою, в сесії щодо протидії сексуальному насильству в Україні в умовах війни, ініційованій українським Урядом, в обговоренні стану реалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та відновлення України у постконфліктний період. А також стала учасницею круглого столу на тему «Доповідь України про стан українських жінок, їх мир та безпека 2022-2023 роки».

«Окрім того, в межах Комісії було проведено кілька заходів-показів документального фільму «Сексуальні злочини армії рф в Україні». Презентувати цей фільм за кордоном було критично необхідним, оскільки саме через такі документальні фільми світ може побачити справжнє обличчя агресора. 

На цих заходах були присутні й представники української діаспори в США, що зі свого боку робитимуть усе, аби про біль України знав увесь світ», – поділилася Ольга.

Результатом роботи 67-сесії Комісії зі становища жінок стануть висновки, узгоджені усіма державами-членами ООН.

ООН

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь