Руслан Стефанчук зустрівся з Головою Конгресу депутатів Іспанії Франсіною Арменголь


Липень 09
18:03 2024

Напередодні Саміту керівників парламентів країн НАТО, що відбувається у Вашингтоні (США), Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів двосторонню зустріч зі своєю колегою – Головою Конгресу депутатів Іспанії Франсіною Арменголь.

Очільник українського Парламенту подякував своїй колезі за послідовну підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення. «Наша країна цінує усі рішення, що дозволяють посилювати оборонні спроможності ЗСУ, зокрема — нещодавнє рішення про поставку ракет для системи Patriot», – наголосив Руслан Стефанчук.

Під час зустрічі, Спікер українського Парламенту поінформував про ситуацію в Україні, зокрема і про терористичний ракетний удар, який сьогодні завдала росія по мирних громадянах, результатом якого стали десятки жертв.

Руслан Стефанчук звернувся з проханням розглянути можливість посилити протиповітряну оборону нашої країни: «Україна потребує більшого захисту наших людей. Важливе надання Україні додаткових системи ППО. Розраховую, що Іспанія позитивно розгляне питання щодо передачі нам одного комплексу Patriot», – наголосив він.

Також Руслан Стефанчук висловив сподівання: «Що голос Парламенту Іспанії гучно звучатиме у питанні підтримки членства України в НАТО».

«Ви бачите, що Росія не зупиняється ні перед чим, демонструючи усьому світу звірства тієї війни, яку вона веде проти України. І тому ми продовжуємо сподіватися на вас, на вашу допомогу в усіх сферах: військовій, гуманітарній, фінансовій та інших», — додав він.

Руслан Стефанчук поінформував Франсіну Арменголь, що внаслідок триваючої агресії Україні завдано величезних збитків в економічній та соціальній сферах. Питання відновлення й відбудови широко обговорюється, і основний процес відбудови розпочнеться після завершення війни, однак є потреби, які вимагають негайного втручання.

Голова Верховної Ради України виступив з ініціативою започаткувати спільні гуманітарні проекти за участю українського та іспанського парламенту щодо відновлення об'єктів соціальної інфраструктури, зруйнованої агресором. 

Користуючись нагодою, Руслан Стефанчук щиро подякував колегам іспанського парламенту і всьому іспанському народу за підтримку України у важкий час війни.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь