«Ситуація в країні вимагає рішучих дій, тому я йду у «Лють», – доброволець із Миколаєва Марина


Березень 11
18:26 2023

Дівчина має медичну освіту та переконана, що її знання та вміння знадобляться на службі. Перебуваючи у Миколаєві під час активних бойових дій, Марина повернулася до медичної практики та рятувала життя місцевих мешканців у реанімаційному відділенні інфекційної лікарні. Зараз бачить себе у лавах захисників країни від російських загарбників.

Рідний брат дівчини більше п’яти років несе службу в Національній гвардії, також  багато знайомих - військові та правоохоронці. Їхні приклади сформували у Марини бажання приєднатися до тих, хто щодня виборює перемогу над окупантами. 

Коли Марина дізналась про набір до «Гвардії наступу», вирішила вступати до поліцейської бригади «Лють». Рідні підтримали її бажання служити в штурмовому поліцейському підрозділі.

«Спершу мама неоднозначно відреагувала на моє рішення, але тато з братом підтримали. Кажуть, що моя завзятість точно допоможе мені у службі. Вважаю, що ситуація у країні просто вимагає рішучих дій і рішень, саме тому йду у «Лють», - розповідає Марина. 

Дівчина розказує, що війна, постійні обстріли міста, добові чергування у лікарні, які часто закінчувались не через добу, друзі-військові, їхній досвід – усе це разом змусило інакше подивитись на її фах.

«Я зрозуміла, що маю бути там, аби на місці надавати кваліфіковану медичну допомогу та рятувати наших захисників. І коли стала така нагода, я скористалась своїм шансом», - зауважила Марина.

Тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, військово-лікарська комісія, перевірка рівня фізичної підготовки, співбесіда – усі етапи конкурсного відбору до штурмового поліцейського підрозділу дівчина склала успішно. Найближчим часом Марина відправиться на навчання. 

«Серед когорти однодумців точно простіше досягти поставленої мети, а мета у нас одна – перемога України, чого я і прагну», - впевнено зазначила медикиня. 

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь