Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби


Червень 24
18:26 2024

Завдяки цим вантажівкам буде покращена логістика на фронті. Сертифікати на транспортні засоби Голові Держприкордонслужби урочисто передав Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні Мартін Єґер.

Німеччина посилила боєздатність прикордонних загонів бригадного типу, надавши сорок один великогабаритний транспортний засіб, а саме – вантажівки Mercedes Arocs.

«Я і вся Державна прикордонна служба щиро вдячні Федеральному уряду Німеччини, Міністерству закордонних справ Німеччини в особі міністерки Анналени Бербок, за цю ініціативу та реальну підтримку України і прикордонної служби», – зазначив Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко.

Транспортні засоби  урочисто передав Голові Держприкордонслужби Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні Мартін Єґер. Він зазначив, що Німеччина має дуже тісне партнерство з Україною і підтримує Україну в усіх сферах, надає дуже широкий спектр військової допомоги – від засобів протиповітряної допомоги до знешкодження мін.

«Ми маємо особливо хороші і тісні стосунки з Державною прикордонною службою України, які склалися протягом років і розвинулися в партнерство і особисту дружбу. Саме тому я особливо радий сьогодні бути тут, коли ці вантажні автомобілі доставлені з Німеччини і будуть передані Державній прикордонній службі України і далі будуть нести службу на фронті. І я переконаний – з цими автомобілями ви отримаєте хороший досвід і вони допоможуть вам перемогти і бути успішними», – зазначив Мартін Єґер.

Отримані вантажні автомобілі значно підвищать боєздатність прикордонних підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться на лінії зіткнення з противником. Вони дадуть змогу покращити систему логістичного забезпечення, доставки військово-технічного майна безпосередньо до місць несення служби.

Державна прикордонна служба України 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь