Як проєкт EdUP покращує сантехнічну освіту в Україні. Історії закладів-учасників


Березень 16
18:12 2023

У червні 2023 року завершується друга фаза україно-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні». За час проєкту заклади-учасники напрацювали багато успішних практик. Їм є що розповісти про нові підходи до менеджменту профтеху, комунікацію з учнями та вступниками, а також налагодження співпраці з бізнесом.

Розказувати про їхній досвід будемо в комунікаційній кампанії «Партнерство заради змін. Як проєкт EdUP покращує сантехнічну освіту в Україні». Упродовж березня-травня будуть опубліковані історії успіху закладів та найкращі практики розбудови сантехнічної професії.

Друга фаза проєкту розпочалася 2018 року. До неї залучено 25 закладів професійної освіти з різних областей країни. Вони вчилися розробляти бізнес-плани, складати грантові заявки, опановували мобільні застосунки, налагоджували партнерство з бізнесом, брали участь у конкурсах фахової майстерності. Це та інше й буде висвітлено в межах кампанії.

Історії публікуватимуть і зберігатимуть на сайті та сторінці EdUP в соцмережі «Фейсбук», а також на ресурсах Міністерства освіти і науки України.

Уже скоро буде опубліковано першу історію про Броварський професійний ліцей і його розвиток навчання дорослих.

Довідка.

Україно-швейцарський проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва спільно з ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Проєкт реалізується в Україні з 2014 року і складається з двох фаз.

Під час першої фази в усіх закладах-учасниках проєкту були створені навчально-практичні центри – структурні підрозділи, оснащені новим обладнанням, інструментами, методичними матеріалами. Крім того, був розроблений професійний стандарт професії.

З 2018 року триває друга фаза проєкту, що має на меті поліпшити якість освіти, забезпечити організаційну спроможність навчально-практичних центрів, розвинути співпрацю з роботодавцями, а також створити додаткові можливості для професійного розвитку учасників освітнього процесу.

Нагадаємо, що нещодавно МОН підписало меморандум про співпрацю з громадською спілкою «Асоціація інсталяторів інженерних систем».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь