З 6 по 17 березня проходить 67-а сесія Комісії ООН зі становища жінок у м. Нью-Йорку


Березень 10
12:00 2023

З 6 по 17 березня проходить 67-а сесія Комісії ООН зі становища жінок у м. Нью-Йорку (Сполучені Штати Америки). Цього року тема заходу “Інновації та технологічні зміни та освіта в епоху цифрових технологій для досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчат”.

Українську делегацію очолили  @Стефанішина Ольга - Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, @Еміне Джапарова - перший заступник Міністра закордонних справ, @Левченко Катерина - Урядовий  уповноважений з питань гендерної політики та @Токарєва Уляна - заступник  Міністра соціальної політики.

Під час підготовки делегації України до роботи в Комісії, представники Нацсоцслужби брали участь в Регіональних консультаціях для України під час якої, напрацьовано відповідні рекомендації.

Головні питання сесії, в обговоренні яких бере участь делегація України:

- інноваційні рішення та заходи, що вживаються для підтримки підприємниць     (в Україні та за її межами) в отриманні необхідних навичок та доступу до новітніх технологій і цифрових платформ, а також до фінансових ресурсів для підтримки та масштабування їхнього бізнесу;

- цифрове врядування та ґендерно-орієнтоване економічне відновлення — навички, технології для рівного доступу до гідної роботи в Україні та країнах, що приймають біженців/-ок;

- як міжнародна допомога в галузі розвитку, гуманітарне реагування та відновлення можуть допомогти подолати ґендерні цифрові розриви у сфері зайнятості та економічної участі;

- протидія ґендерно-зумовленому насильству та дискримінації в Інтернеті та за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, а також захист прав жінок і дівчат в Інтернеті.

Довідково

Комісія зі становища жінок – це функціональний орган Економічної і соціальної ради ООН (ЕКОСОР). Вона займається оглядом застосування міжнародних стандартів із захисту та просування прав жінок, а також розробкою пропозицій щодо їх виконання.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!

Прочитайте повну статтю

Представники ДПС та Торгово-промислової палати України розглянули актуальні питання оподаткуван...

Прочитайте повну статтю

Страхування – це захист від фінансових ризиків та інвестиція у фінансову безпеку

Прочитайте повну статтю

Продовжено набір кандидатів на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Прочитайте повну статтю

ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ

Прочитайте повну статтю

Катерина Павліченко взяла участь у презентації проєкту КМЄС з підтримки органів сектору цивільн...

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп’ятий розповів, які зміни очікуються в роботі сервісних центрів МВС

Прочитайте повну статтю

З 1 серпня Укрзалізниця додає жіночі купе на рейсах далекого сполучення

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь