Сенсація

Перший заступник Голови Комітету з питань антикорупційної політики Я.Юрчишин: «ЗА» нафто-газове ембарго для росії!


Квітень 12
13:03 2022

Поки Європейський Союз ходить довкола питання введення санкцій проти нафти й газу з росії та схиляється до думки, що «рано чи пізно» доведеться їх вводити українці платять занадто високу ціну за європейську та глобальну безпеку.

За час активних бойових дій, за даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини (далі - УВКПЛ ООН), від рук російських окупантів постраждало 4 232 людини мирного населення (371 дитина), з них 1 793 людини загинуло (142 дитини) і 2 439 людей поранено (229 дітей). Однак фактична кількість постраждалих значно більша, особливо на територіях де ведуться активні бойові дії, а це частина Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Також бої точаться в Сумській області.

При цьому щодня надходять нові дані про постраждалих на звільнених від окупанта територіях Київської області (Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки, Мотижина) та встановлюються моторошні факти російської агресії, безчинств та умисної нелюдської жорстокості. Серед виявлених злочинів: зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити; вбиті представники місцевого самоуправління, діти, літні люди, чоловіки. Багато людей із зав’язаними руками та слідами катувань були вбиті пострілом у потилицю.

«Бучанська різанина» викликала чергову хвилю обурення європейських парламентарів та спонукала до жвавого обговорення і закликів вжиття додаткових каральних заходів проти росії, які включають негайне повне ембарго на російський імпорт нафти, газу, вугілля та ядерного палива. Таке рішення 7 квітня цього року підтримало 513 парламентарів.

Вдячний кожному за розуміння спільності цієї трагедії і підтримку дієвих важелів впливу на агресора. Проте ключовим залишається питання чи готова сьогодні кожна країна окремо поставити світову безпеку над власними інтересами?

Кожна хвилина роздумів призводить до вседозволеності росіян та нових ще страшніших трагедій.

Свідченням цих слів є скинуті наступного дня на залізничний вокзал у

м. Краматорськ Донецької області ракети. В момент обстрілу на станції перебувало близько 4 тисяч людей - переважно жінки, діти та люди літнього віку, які чекали на ЕВАКУАЦІЙНИЙ потяг. За останніми даними загинуло 57 людей, в тому числі 5 дітей, 109 – отримали поранення.

Підтримую слова Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби: «кілька місяців затягування пасків варті тисяч врятованих життів» та ЗАКЛИКАЮ НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З ПРИЙНЯТТЯМ РІШЕННЯ!!! Запровадьте негайне повне ембарго на російський імпорт нафти, газу та ядерного палива.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Міністерство юстиції та Рада Європи обговорили прогрес у виконанні рішень ЄСПЛ

Прочитайте повну статтю

Шлях відновлення: делегація з Японії відвідала зруйнований Національний музей «Чорнобиль»

Прочитайте повну статтю

У ХНУВС розглянули сучасні підходи до викладання кримінально-правових дисциплін

Прочитайте повну статтю

Держлікслужба та Держспецзв’язку організували спільні онлайн-навчання з кібергігієни

Прочитайте повну статтю

Як оновити регулювання ДЮСШ, вивчали учасники проєкту «Спортивне право України»

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради пр...

Прочитайте повну статтю

Запорізькі поліцейські повідомили екс керівнику комунального підприємства та його спільнику про...

Прочитайте повну статтю

Безбар’єрність — це увага до потреб кожної людини

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь